KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4571548
nr 457 1548
Gouache
signerad OH Olle Hjortsberg-40 "Eriksbergsparken" 37x44cm
måndag 19 mars 2007
Gouache